Handdukshängare Smedbo Outline F616
Rek. pris 1 790 kr
fr.1 789 kr
Se priset!
Välj variant

Outline F616
1 789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Fristående dubbel handdukshängare från Smedbo.
Med sin rena T-formade design tillför denna fristående handdukshållare en grafisk, arkitektonisk känsla till badrummet. Den öppna formen låter handdukar hänga fritt samtidigt som den behåller ett luftigt och avskalat uttryck.
OUTLINE Dubbel handdukshängare
- Fristående
- Två nivåer, höjd 810 mm och 660 mm
- Stängernas längd 400 mm- Bottenplatta diameter 250 mm
OUTLINE Dubbel handdukshängare
- Fristående
- Två nivåer, höjd 810 mm och 660 mm
- Stängernas längd 400 mm- Bottenplatta diameter 250 mm
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FB616S |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Fristående |
| Färg | Matt Svart, Rostfritt polerat |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Outline |
| Typ | Handdukshängare |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 810 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Tillverkarens Art.Nr. | FB616, FK616 |

