Handdukshängare Vesani Kensington
Nyhet
fr.1 995 kr
Välj variant

Kensington
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vesani Kensington är en elegant handdukshängare med klassisk design som ger badrummet ett tidlöst och sofistikerat uttryck. Den generösa längden gör den perfekt för både stora badlakan och frottéhanddukar, samtidigt som monteringen är enkel och stabil.
Varumärke
VesaniBeskrivning
Vesani Kensington är en elegant handdukshängare med klassisk design som ger badrummet ett tidlöst och sofistikerat uttryck. Den generösa längden gör den perfekt för både stora badlakan och frottéhanddukar, samtidigt som monteringen är enkel och stabil.
Välj mellan olika färger. En del av Kensington-serien, som även finns som handdukskrokar, handdukshängare, toalettpappershållare, badkarshandtag, badkarsblandare och duschset – för en enhetlig och harmonisk badrumsinredning.
Om Vesani
Vesani utvecklar produkter för det exklusiva hemmet med en tydlig vision om att förena gedigna naturmaterial med tidlös europeisk formkänsla.
Om Vesani
Vesani utvecklar produkter för det exklusiva hemmet med en tydlig vision om att förena gedigna naturmaterial med tidlös europeisk formkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vesani |
| Art.Nr. | BB2HANKENGUV |
| Bredd | 592 mm |
| Färg | Guld, Krom, Mässing |
| Material | Mässing |
| Serie | Kensington |
| Typ | Handdukshängare |
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 1,1 kg |
