Handdukshylla Burlington A46 600 mm
4 595 kr
3 997 krSpara 13 %Kampanj8 tim kvar!

A46 600 mm
3 997 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukshylla Burlington A46 i krom är tillverkad i mässing och har 4 st handduksstångar, som har en längd på 600 mm, den totala längden med fästena är 660 mm. 15 års garanti.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Handdukshylla Burlington A46 i krom är tillverkad i mässing och har 4 st handduksstångar, som har en längd på 600 mm, den totala längden med fästena är 660 mm. 15 års garanti.
Optimera ditt badrumsutrymme med elegans och funktion genom att lägga till handdukshyllan Burlington A46. Denna smakfulla handdukshylla kombinerar praktisk förvaring med tidlös design för att skapa en stilfull och organiserad atmosfär i ditt badrum.
Tillverkad med högkvalitativa material är handdukshyllan Burlington A46 konstruerad för att hålla och imponera. Den solid konstruktion och de noggrant utvalda detaljerna säkerställer inte bara visuell tilltalande, utan också långvarig hållbarhet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Tillverkad med högkvalitativa material är handdukshyllan Burlington A46 konstruerad för att hålla och imponera. Den solid konstruktion och de noggrant utvalda detaljerna säkerställer inte bara visuell tilltalande, utan också långvarig hållbarhet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | A46CHR |
| Yta | Blank |
| Bredd | 660 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Typ | Handdukshylla |
| Djup | 323 mm |
| Höjd | 142 mm |
| Vikt | 1,72 kg |

