Handduksring Duravit Starck T 009947
Rek. pris 1 694 kr
fr.1 099 kr
Se priset!
Välj variant

Starck T 009947
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksring Starck T 009947 från Duravit är praktisk och tar liten plats. Den är designad av Philippe Starck.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Handduksring Starck T 009947 från Duravit är praktisk och tar liten plats. Den är designad av Philippe Starck.
Komplettera med matchande badrumsprodukter i samma färg.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0099471000D |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 210 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Starck |
| Typ | Handduksring |
| Djup | 73 mm |
| Höjd | 228 mm |


