Handduksring Duschbyggarna Classic
fr.810 kr
Välj variant

Classic
810 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksring Classic från Duschbyggarna är en stilren handduksring i klassisk design. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksring Classic från Duschbyggarna är en stilren handduksring i klassisk design. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 160 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
| Typ | Handduksring |
| Material | Mässing |
| Höjd | 190 mm |
| Serie | Classic |
| Djup | 65 mm |
