Handduksring Grohe EssentialsBrushed Hard Graphite
Rek. pris 976 kr
542 kr
Se priset!

Essentials
Brushed Hard Graphite
542 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksring Grohe Essentials är en stilren handduksring med en diameter på 180 mm. Den ger ett slankt och diskret intryck i badrummet och gör att du alltid har din handduk tillgänglig när du behöver den.
Varumärke
GroheBeskrivning
Handduksring Grohe Essentials är en stilren handduksring med en diameter på 180 mm. Den ger ett slankt och diskret intryck i badrummet och gör att du alltid har din handduk tillgänglig när du behöver den.
Övrigt
- Med täckta fästskruvar
- Grohe Long-Life-yta
Grohe Long-Life-beläggning
Handduksringens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna handduksring från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och funktionalitet i sitt badrum.
- Med täckta fästskruvar
- Grohe Long-Life-yta
Grohe Long-Life-beläggning
Handduksringens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna handduksring från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och funktionalitet i sitt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40365AL1 |
| Bredd | 180 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Brushed Hard Graphite |
| Typ | Handduksring |
| Material | Metall |
| Höjd | 201 mm |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Essentials |
| Djup | 44 mm |
| EAN-nr | 4005176429675 |

