Krom
Rek. pris 685 kr
346 kr
Se priset!
VäggmonteringsplattaVäggmonteringsplatta Grohe Essentials Glue 40917 till Accessoarer
45 krMonteringslimMonteringslim Grohe Essentials Glue 40915 för Accessoarer
88 kr
Krom
346 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksring Grohe Essentials är en stilren handduksring med en diameter på 180 mm. Den ger ett slankt och diskret intryck i badrummet och gör att du alltid har din handduk tillgänglig när du behöver den. Den hållbara och kromade StarLight-ytbehandlingen gör att den ser fräsch ut under många år. Ringen är tillverkad av metall och har täckta fästskruvar.
Varumärke
GroheBeskrivning
Handduksring Grohe Essentials är en stilren handduksring med en diameter på 180 mm. Den ger ett slankt och diskret intryck i badrummet och gör att du alltid har din handduk tillgänglig när du behöver den. Den hållbara och kromade StarLight-ytbehandlingen gör att den ser fräsch ut under många år. Ringen är tillverkad av metall och har täckta fästskruvar.
Dokument
Recensioner
BeaVerifierad köpare
för 5 månader sedanGrohe är bra ting
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40365001 |
| Bredd | 180 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Krom |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 201 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Essentials |
| Typ | Handduksring |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8377555 |
| EAN-nr | 4005176326240 |




