Handduksring Hafa Nagano
650 kr

Nagano
650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HAFABeskrivning
Handduksring i rostfritt.
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
| Art.Nr. | 1508015 |
| Längd | 208 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 67 mm |
| Serie | Nagano |
| Produkttyp | Handduksring |
| RSK-nr | 8969995 |
| EAN-nr | 7330027004006 |

