Handduksställning Hietakari Melange
681 kr

Melange
681 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksställning Hietakari Melange är en modern handduksstång som ingår i badrumsserien Melange. Melange är en serie som innehåller badrumstillbehör med vågad dubbelfärgad design. Den enkla handduksstången i en färgkombination av glänsande mässing och svart är tillverkad av mässing och rostfri stål. Monteras med krokar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Handduksställning Hietakari Melange är en modern handduksstång som ingår i badrumsserien Melange. Melange är en serie som innehåller badrumstillbehör med vågad dubbelfärgad design. Den enkla handduksstången i en färgkombination av glänsande mässing och svart är tillverkad av mässing och rostfri stål. Monteras med krokar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 986-9L-MMMM |
| Yta | Matt |
| Bredd | 595 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart/Mässing |
| Material | Rostfritt Stål/Mässing |
| Serie | Melange |
| Typ | Handduksställning |
| Djup | 87 mm |
| Höjd | 47 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379412753 |
