Handduksstång Arredo Estelle Enkel
79 kr

Estelle Enkel
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Estelle Enkel från Arredo är en handdukshängare i polerad krom. Denna handduksstång installeras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen. Mått (LxD): 635x72 mm.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Handduksstång Estelle Enkel från Arredo är en handdukshängare i polerad krom. Denna handduksstång installeras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen. Mått (LxD): 635x72 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 249951 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 635 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Material | Metall |
| Serie | Manhattan |
| Typ | Handdukshållare |
| Djup | 72 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Väggmonterad | Ja |
| Vikt | 0,57 kg |
| EAN-nr | 7340072800287 |
