Handduksstång Bemeta Omega Svängbar Trippel Krom
1 039 kr

Omega Svängbar Trippel Krom
1 039 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Omega är en trippel, svängbar handduksstång i krom.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Recensioner
LenaVerifierad köpare
för 3 år sedanPassar perfekt i vårt badrum. Gillar kromat.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104204112 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 450 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Omega |
| Typ | Handdukshållare |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 195 mm |

