Handduksstång Beslag Design Base 100
Rek. pris 379 kr
fr.238 kr
Se priset!
Välj variant

Base 100
238 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med självhäftande 3M tejp monteras dessa utan skruvhål på väl rengjort och slätt underlag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Bredd | 648 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Krom, Nickel |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Base |
| Typ | Handdukstång |

