Handduksstång Beslag Design Base 200Polerad Mässing
Rek. pris 269 kr
169 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Polerad Mässing

Base 200
Polerad Mässing
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med självhäftande 3M tejp monteras dessa utan skruvhål på väl rengjort och slätt underlag.
Recensioner
Erik SVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg, enkel och stark montering med tejpen.
+ Lätt att fästa
- Inga ännu.
SolVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg finish. Tyvärr var kvaliteten inte ok på första paret vi beställde. Klisterlapparna satt stenhårt fast på kaklade väggen men släppte från metallstången. Har fått nya vilka vi hoppas lever upp till förväntningarna
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 605211-21 |
| Bredd | 648 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Polerad Mässing |
| Höjd | 45 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 55 mm |
| Serie | Base |
| EAN-nr | 7316181000047 |


