Handduksstång Beslagsboden Cube
fr.351 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Cube
351 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En handduksstång ser till att handdukarna luftas och du får dem samlade på ett ställe. Med en praktisk handduksstång skapar du ordning i badrummet och får ett snyggt intryck.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
En handduksstång ser till att handdukarna luftas och du får dem samlade på ett ställe. Med en praktisk handduksstång skapar du ordning i badrummet och får ett snyggt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BK4464B |
| Bredd | 150 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Krom, Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Cube |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 31 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Vikt | 0,09 kg |
