Handduksstång Damixa TraditionDubbel
1 600 kr
Vald variant
Bredd:
556 mm
Färg:
Krom

Tradition
Dubbel
1 600 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DamixaBeskrivning
Handduksstång Damixa Tradition i krom. Handduksstången finns i enkel och dubbel.
Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Damixa |
| Art.Nr. | 373130000 |
| Bredd | 556 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 92 mm |
| Serie | Tradition |
| Typ | Handdukshållare |


