Handduksstång Duschbyggarna Black Dubbel
1 890 kr

Black Dubbel
1 890 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Black Dubbel från Duschbyggarna är en stilren handduksstång med två stänger. Den har en mattsvart yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Black Dubbel från Duschbyggarna är en stilren handduksstång med två stänger. Den har en mattsvart yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1112 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 655 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Mattsvart |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Black |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 110 mm |
| EAN-nr | 7340138722638 |
