Handduksstång Duschbyggarna Black
fr.1 190 kr
Välj variant

Black
1 190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Black från Duschbyggarna är en stilren handduksstång med en mattsvart yta. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Black från Duschbyggarna är en stilren handduksstång med en mattsvart yta. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Yta | Matt |
| Bredd | 505, 655 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Mattsvart |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Höjd | 55 mm |
| Serie | Black |
| Djup | 65 mm |
