Handduksstång Duschbyggarna Classic Retro Dubbel
fr.1 940 kr
Välj variant

Classic Retro Dubbel
1 940 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Classic Retro Dubbel från Duschbyggarna är en stilren, dubbel handduksstång i klassisk design. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Classic Retro Dubbel från Duschbyggarna är en stilren, dubbel handduksstång i klassisk design. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1214D |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 665 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
| Material | Mässing |
| Serie | Classic |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 125 mm |
