Handduksstång Duschbyggarna ClassicKrom/Guld
1 310 kr
983 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom/Guld

Classic
Krom/Guld
983 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Classic från Duschbyggarna är en stilren handduksstång i klassisk design. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Classic från Duschbyggarna är en stilren handduksstång i klassisk design. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1412 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 665 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom/Guld |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Classic |
| Typ | Handduksstång |
| EAN-nr | 7340138723345 |
