Handduksstång Duschbyggarna Soft Dubbel
960 kr
720 krSpara 25 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-04-08
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Soft Dubbel från Duschbyggarna är en stilren handduksstång med två stänger. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Soft Dubbel från Duschbyggarna är en stilren handduksstång med två stänger. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1513 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 655 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Soft |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 55 mm |
| EAN-nr | 7340138722959 |
