Handduksstång Grohe Essentials
Rek. pris 993 kr
fr.477 kr
Se priset!
Välj variant

Essentials
477 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Grohe Essentials är en badlakanstång av metall för väggmontering. Den är 654 mm lång (funktionell längd 600 mm) och har täckta fästskruvar. Med sin glänsande och hållbara StarLight-ytbehandling ser produkten slank ut, men är designad för att vara stabil.
Varumärke
GroheBeskrivning
Handduksstång Grohe Essentials är en badlakanstång av metall för väggmontering. Den är 654 mm lång (funktionell längd 600 mm) och har täckta fästskruvar. Med sin glänsande och hållbara StarLight-ytbehandling ser produkten slank ut, men är designad för att vara stabil.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 450, 654, 765, 875 mm |
| Montering | Skruv/Lim, Skruvas eller limmas |
| Färg | Koppar, Krom, Mässing, Svart |
| Typ | Handduksstång |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Essentials |
| Material | Metall, Mässing |
| CC-mått | 504, 600, 800 mm |
| Djup | 60, 75, 80 mm |


