Handduksstång Hietakari FIL Kort
749 kr

FIL Kort
749 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Hietakari FIL Kort är en praktisk handuksstång som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Handduksstången är tillverkad av rostfritt stål och monteras med skruvar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Handduksstång Hietakari FIL Kort är en praktisk handuksstång som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Handduksstången är tillverkad av rostfritt stål och monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 965-9L-MMMM |
| Yta | Matt |
| Bredd | 231 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Fil |
| Typ | handduksstång |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379412777 |
