Handduksstång Hietakari FIL
498 kr

FIL
498 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Hietakari FIL är en praktisk handuksstång som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Handduksstången är tillverkad av rostfritt stål och monteras med skruvar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Handduksstång Hietakari FIL är en praktisk handuksstång som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Handduksstången är tillverkad av rostfritt stål och monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 901-9L-MMMM |
| Yta | Matt |
| Bredd | 512 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Fil |
| Typ | handduksstång |
| Djup | 101 mm |
| Höjd | 93 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379412678 |
