Handduksstång Ifö Vinta för konsoler1000 mm
1 018 kr
Vald variant
Längd:
1000 mm
HanddukshållareHanddukshållarkonsol Ifö Vinta Set
2 213 kr
Vinta för konsoler
1000 mm
1 018 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Handduksstång till Ifö Vinta möbeltvättställ. Monteras med konsolpar 502.429.00.1. Skruvar för fastsättning ingår.
Varumärke
IföBeskrivning
Handduksstång till Ifö Vinta möbeltvättställ. Monteras med konsolpar 502.429.00.1. Skruvar för fastsättning ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 502.431.00.1 |
| Längd | 1000 mm |
| Färg | Förkromad |
| Vikt | 1,079 kg |
| Storlek | 1000 mm |
| Färg Tvättställ | Förkromad |
| Serie | Vinta |
| Produkttyp | Handdukshållare |
| Tvättställ | Ja |
| RSK-nr | 8755099 |
| EAN-nr | 4025410608055 |




