Handduksstång Miller Badrum Atlanta Mattsvart645 mm
1 255 kr
Vald variant
Bredd:
645 mm
HäftmassaHäftmassa Miller Badrum
169 kr
Atlanta Mattsvart
645 mm
1 255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Miller Badrum Atlanta är en stilren handduksstång som ger en modern känsla till ditt badrum.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Handduksstång Miller Badrum Atlanta är en stilren handduksstång som ger en modern känsla till ditt badrum.
OBS! Komplettera med tvättställsskåp, tvättställ, blandare, bottenventil och vattenlås, detta ingår ej.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8816B |
| Bredd | 645 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Yta | Matt |
| Serie | Atlanta |
| Färg | Mattsvart |
| Höjd | 45 mm |
| Djup | 68 mm |
| EAN-nr | 7331437506890 |

