Handduksstång Miller Badrum MiamiRostfri finish, 300 mm
975 kr
Vald variant
Yta:
Matt
Bredd:
300 mm
Färg:
Rostfri Finish
handduksstångMiami Handduksstång 50 Miller Badrum rosrfri Rostfri finish, 500 mm
1 320 krhandduksringMiami Handduksring Miller Badrum rostfri Rostfri finish
1 120 krhäftmassaHäftmassa Miller Badrum
169 kr
Miami
Rostfri finish, 300 mm
975 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Miller Badrum Miami är en fast handduksstång och ingår i Miller Badrums tillbehörserie Miami. Denna serie går att fästa med Miller Badrums lim/häftmassa och kräver då inga borrhål.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Handduksstång Miller Badrum Miami är en fast handduksstång och ingår i Miller Badrums tillbehörserie Miami. Denna serie går att fästa med Miller Badrums lim/häftmassa och kräver då inga borrhål.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8436BN |
| Yta | Matt |
| Bredd | 300 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Rostfri Finish |
| Serie | Miami |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 25 mm |
| EAN-nr | 7331437509280 |

