Handduksstång Mora INXX II EnkelBorstad Mässing
Rek. pris 1 774 kr
1 072 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing

INXX II Enkel
Borstad Mässing
1 072 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Mora INXX II Enkel är en praktisk handdukshängare med skarpa linjer och de runda former som skapar en stilren och tidlös design.
Varumärke
MoraBeskrivning
Handduksstång Mora INXX II Enkel är en praktisk handdukshängare med skarpa linjer och de runda former som skapar en stilren och tidlös design.
Lätt att installera och med Mora Armaturs kända varumärkeskvalitet skapar handduksstången en ikonisk detalj i badrummet.
INXX II
INXX II är en elegant och tidlös serie i en palett av noga utvalda nyanser. Kombinationen av hög kvalitet, sober design och skön komfort gör den till den ultimata serien.
INXX II
INXX II är en elegant och tidlös serie i en palett av noga utvalda nyanser. Kombinationen av hög kvalitet, sober design och skön komfort gör den till den ultimata serien.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Art.Nr. | 521054.62 |
| Bredd | 528 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Mässing |
| CC-mått | 500 mm |
| Djup | 81 mm |
| Höjd | 43 mm |
| Serie | INXX II |
| Typ | Handduksstång |
| RSK-nr | 8755031 |
| EAN-nr | 7391887258657 |

