Handduksstång Scandtap Style
fr.1 845 kr
Se priset!
Välj variant

Style
1 845 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Scandtap Style är en handduksstång med två stänger i hållbart rostfritt stål. Modern design som matchar blandare och övriga accessoarer för ett enhetligt helhetsintryck.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Handduksstång Scandtap Style är en handduksstång med två stänger i hållbart rostfritt stål. Modern design som matchar blandare och övriga accessoarer för ett enhetligt helhetsintryck.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Yta | Borstad, Halvmatt, Matt |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Black, Champagne, Coal, Rust, Scrap |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Steel Style |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Rostfritt stål, Rostfritt Stål |


