Handduksstång Theofils Dijon
fr.409 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Dijon
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handduksstång Theofils Dijon är en stilren detalj med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 580 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Metall |
| Höjd | 50 mm |
| Serie | Dijon |
| Djup | 67 mm |
