Handdukstång Duschbyggarna Brass Dubbel
2 150 kr
1 613 krSpara 25 %Kampanj
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 krTillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Duschbyggarna Brass Dubbel är en modern handduksstång med två stänger. Den har en mässing-yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Duschbyggarna Brass Dubbel är en modern handduksstång med två stänger. Den har en mässing-yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1911 |
| Bredd | 655 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Mässing |
| Material | Mässing |
| Serie | Brass |
| Typ | Handdukstång |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 55 mm |
| EAN-nr | 7340138769534 |
