Handdukstång Geesa NemoxKrom, Bredd: 498 mm
1 495 kr
Vald variant
Bredd:
498 mm
Färg:
Krom

Nemox
Krom, Bredd: 498 mm
1 495 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukstång Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Varumärke
GeesaBeskrivning
Handdukstång Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Serien tillverkas i Nederländerna och Geesa har tillverkat badrumsbeslag sedan 1885, det är därför som produkten tryggt kommer med 15 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Geesa |
| Art.Nr. | 916507-02-45 |
| Bredd | 498 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Material | Förkromad mässing/Zamak |
| Serie | Nemox |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 74 mm |
| Höjd | 48 mm |
| EAN-nr | 8712163160386 |

