Handdukstång Hansgrohe AddStoris Dubbel
Rek. pris 1 191 kr
fr.803 kr
Se priset!
Välj variant

AddStoris Dubbel
803 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Handdukstång Hansgrohe AddStoris Dubbel är en dubbel handduksstång i stilren design.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Material: metall
- Längd: 648 mm
- Borravstånd: 626 mm
- Väggmontage
Övrigt
- Material: metall
- Längd: 648 mm
- Borravstånd: 626 mm
- Väggmontage
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Bredd | 648 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Svartkrom, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Polerad Guld |
| Djup | 124 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Material | Metall |
| Serie | AddStoris |
| Typ | Handdukstång |
| Garanti | 5 år |


