Handdukstång Hansgrohe AddStoris
Rek. pris 889 kr
fr.599 kr
Se priset!
Välj variant

AddStoris
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Handdukstång Hansgrohe AddStoris är en stilren handduksstång i metall.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Material: metall
- Längd: 648 mm
- Monteringstyp: väggmontage
- Borravstånd: 626 mm
Övrigt
- Material: metall
- Längd: 648 mm
- Monteringstyp: väggmontage
- Borravstånd: 626 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Bredd | 648 mm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handdukstång |
| Material | Metall |
| Garanti | 5 år |
| Serie | AddStoris |
| Höjd | 32 mm |
| CC-mått | 626 mm |
| Djup | 70 mm |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Svartkrom, Krom, Matt Svart, Matt Vit, Polerad Guld |


