Hylla Hietakari Tresor
1 715 kr

Tresor
1 715 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hylla Hietakari Tresor är en stilren hylla som ingår i serien Tresor. Det är en serie som innehåller funktionella och lyxiga badrumstillbehör. Denna mattsvarta, vändbara hylla rymmer allting som behövs i duschen. Hyllan vänder 360 grader och tillverkas av aluminium. Monteras med skruvar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Hylla Hietakari Tresor är en stilren hylla som ingår i serien Tresor. Det är en serie som innehåller funktionella och lyxiga badrumstillbehör. Denna mattsvarta, vändbara hylla rymmer allting som behövs i duschen. Hyllan vänder 360 grader och tillverkas av aluminium. Monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 907-9L-MMMM |
| Yta | Matt |
| Bredd | 473 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium |
| Serie | Tresor |
| Typ | Hylla |
| Djup | 117 mm |
| Höjd | 372 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379412739 |
