2-Krok Millers Frej Självhäftande
Rek. pris 189 kr/frp
fr.135 kr/frp
Se priset!
Välj variant

2-Krok Millers Frej Självhäftande
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dubbelkrok med självhäftande tejp. I Frejserien finns även enkelkrok, fyrkrok samt toalettpappershållare.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Dubbelkrok med självhäftande tejp. I Frejserien finns även enkelkrok, fyrkrok samt toalettpappershållare.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010552
- Självhäftande baksida: Ja
- ETIM-klasskod: EC010552
- Självhäftande baksida: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Bredd | 120, 121 mm |
| Utsprång | 32, 33 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Blank Nickel, Mattsvart, Rostfri |
| Material | Stål |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Krok |
| Höjd | 50, 51 mm |
