4-Krok Millers Frej Självhäftande 260 mm
fr.409 kr
Se priset!
Välj variant

4-Krok Millers Frej Självhäftande 260 mm
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
4-Krok Millers Frej Självhäftande 260 mm är en elegant krokrad med självhäftande baksida.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400266136M |
| Bredd | 260 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Färg | Blank Nickel, Mattsvart, Rostfri |
| Material | Stål |
| Serie | Frej |
| Typ | Krok |
| Höjd | 50 mm |
| Antal | 1 st/frp |

