Badrockskrok Hietakari Tresor 10 Krokar
2 275 kr

Tresor 10 Krokar
2 275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badrockskrok Hietakari Tresor 10 Krokar ingår i serien Tresor. Det är en serie som innehåller funktionella och lyxiga badrumstillbehör. Handdukskroken är i svart utförande och är tillverkad av mässing. Monteras med skruvar som medföljer.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Badrockskrok Hietakari Tresor 10 Krokar ingår i serien Tresor. Det är en serie som innehåller funktionella och lyxiga badrumstillbehör. Handdukskroken är i svart utförande och är tillverkad av mässing. Monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 985-9L-MMMM |
| Yta | Matt |
| Bredd | 570 mm |
| Antal Krokar | 10 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Material | Mässing |
| Serie | Tresor |
| Typ | Handdukskrok |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379430313 |
