Badrumskrok Geesa Nemox
fr.245 kr
Välj variant

Nemox
245 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badrumskrok Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Varumärke
GeesaBeskrivning
Badrumskrok Geesa Nemox är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Serien tillverkas i Nederländerna och Geesa har tillverkat badrumsbeslag sedan 1885, det är därför som produkten tryggt kommer med 15 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Geesa |
| Art.Nr. | 916513-02G |
| Bredd | 20 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Guld, Borstad Svart, Krom, Matt Svart |
| Serie | Nemox |
| Typ | Badrumskrok |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Material | Förkromad mässing/Zamak, Lackerad mässing/Zamak, PVD-behandlad mässing/Zamak |

