Handdukskrok Alterna Knox
fr.179 kr
Välj variant

Knox
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Alterna Knox är en stilren handdukskrok för badrummet. Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Knox är en stilren handdukskrok för badrummet. Finns att välja mellan borrmontage och limmontage.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Bredd | 18 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Limmas, Skruvas |
| Färg | Blankpolerat Rostfritt Stål, Matt Rostfri, Matt Svart |
| Typ | Badrumstillbehör |
| Material | Zink |
| Serie | Knox |
| Höjd | 33 mm |
| Djup | 35 mm |
