Handdukskrok Beslag Design Base 200 1-Krok
Rek. pris 79 kr
fr.51 kr
Se priset!
Välj variant

Base 200 1-Krok
51 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Base från Beslag Design. Självhäftande för säker montering på kakel, klinker, sten och andra hårda ytor.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handdukskrok Base från Beslag Design. Självhäftande för säker montering på kakel, klinker, sten och andra hårda ytor.
Recensioner
Ulla LVerifierad köpare
för 4 månader sedanDet är en snygg produkt
+ Den sitter fast bra
Åsa SVerifierad köpare
för 2 år sedanBra. Enkel. Bra fäste.
+ Enkel att hänga upp
Susanne BVerifierad köpare
för 2 år sedanKöpte till flera av dessa mattsvarta krokar till badrummet. De sitter stenhårt på kaklet och är så fina.
+ Sitter stenhårt
- Har ingen
Christer WVerifierad köpare
för 2 år sedanBra o billig
+ Vacker
- Finns ej
JonathanVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg och enkel att montera. Den medföljande dubbelhäftande tejpen håller jättebra!
+ snygg
+ enkel att montera
Theresia BVerifierad köpare
för 5 år sedanFungerar perfekt. Fäster perfekt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Bredd | 45 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Längd | 45 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Mattborstad Rostfri, Mattsvart, Polerad Mässing, Polerat Rostfritt |
| Djup | 30 mm |
| Serie | Base |
| Typ | Krok |
