Handdukskrok Beslag Design Base 200 4-Krok
Rek. pris 239 kr
fr.149 kr
Se priset!
Välj variant

Base 200 4-Krok
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Base från Beslag Design. Självhäftande för säker montering på kakel, klinker, sten och andra hårda ytor.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handdukskrok Base från Beslag Design. Självhäftande för säker montering på kakel, klinker, sten och andra hårda ytor.
Recensioner
ElisabethVerifierad köpare
för 2 år sedanRena linjer, håller kvar handukar
Johanna SVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg och prisvärd. Tejpen sitter bra. Det enda negativa jag har att säga är att på grund av hur kroken är tillverkad behövs det inte så mycket för att handduken ska lossna helt från kroken så att man måste hänga tillbaka handduken efter att man torkat händerna.
+ Smidig upphängning
+ Bra pris
- Vinkeln på kroken gör att handdukshällan lätt glider i haden på en.
JonathanVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg och enkel att montera. Den medföljande dubbelhäftande tejpen håller jättebra!
+ snygg
+ enkel att montera
Chantal ZVerifierad köpare
för 4 år sedanFina som jag har förväntat. Snabb leverans och jätte bra service med kundtjänst.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 605224-21B |
| Bredd | 45 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Längd | 180 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Mattborstad Rostfri, Mattsvart, Polerad Mässing |
| Serie | Base |
| Typ | Krok |
| Djup | 30 mm |
