Handdukskrok Beslagsboden 1047
fr.54 kr/st
Se priset!
Välj variant

1047
54 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Handdukskrok Beslagsboden 1047 är en elegant enkelkrok.
Innan designen kom in i våra hem användes krokar enbart för att hänga upp något på. Funktionen var allenarådande. Idag utgör krokarnas form och färg tillsammans med funktionen en viktig del av inredningen. Beslagsboden har tagit fasta på detta!
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1047B |
| Bredd | 19 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Aluminium, Svart |
| Material | Aluminium |
| Typ | Enkelkrok |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 62 mm |

