Handdukskrok Beslagsboden 1102
Rek. pris 142 kr
fr.110 kr
Se priset!
Välj variant

1102
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Handdukskrok Beslagsboden 1102 är en dubbelkrok som enkelt monteras eftersom den är självhäftande.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1102B |
| Bredd | 96 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Borstat Rostfritt Stål, Förkromad, Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Dubbelkrok |
| Höjd | 48 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | B1102, BK1102 |

