Handdukskrok Beslagsboden 1105
Rek. pris 99 kr
fr.81 kr
Se priset!
Välj variant

1105
81 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukskrok Beslagsboden 1105 är en stilren enkelkrok. Den är självhäftande vilket underlättar montering.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Handdukskrok Beslagsboden 1105 är en stilren enkelkrok. Den är självhäftande vilket underlättar montering.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1105B |
| Bredd | 45 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Borstat Rostfritt Stål, Förkromad, Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Enkelkrok |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 45 mm |
