Handdukskrok Beslagsboden 1107
Rek. pris 221 kr
fr.161 kr
Se priset!
Välj variant

1107
161 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Trippelkrok i polerat rostfritt stål. Självhäftande.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1107B |
| Bredd | 180 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 3 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Borstat Rostfritt Stål, Förkromad, Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Trippelkrok |
| Höjd | 45 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | BK1107 |

