Handdukskrok Beslagsboden 1107Borstat Rostfritt Stål
Rek. pris 235 kr
167 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Borstat Rostfritt Stål

1107
Borstat Rostfritt Stål
167 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Trippelkrok i polerat rostfritt stål. Självhäftande.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B1107 |
| Bredd | 180 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 3 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Borstat Rostfritt Stål |
| Höjd | 45 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Trippelkrok |
| EAN-nr | 7391447051902 |


