Handdukskrok Beslagsboden 248 SvängbarMatt Krom
199 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Krom

248 Svängbar
Matt Krom
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Svängbar trippelkrok från Beslagsboden. Finns i olika färger.
Innan designen kom in i våra hem användes krokar enbart för att hänga upp något på. Funktionen var allenarådande. Idag utgör krokarnas form och färg tillsammans med funktionen en viktig del av inredningen. Beslagsboden har tagit fasta på detta!
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BK248M |
| Bredd | 36 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Matt Krom |
| Djup | 96 mm |
| Höjd | 77 mm |
| Material | Zink |
| Typ | Trippelkrok |
| EAN-nr | 7391447032710 |

