Handdukskrok Beslagsboden B1064 HanddukskrokRostfri
Rek. pris 189 kr
158 kr
Se priset!

B1064 HanddukskrokRostfri
158 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Kroklist i mattborstat rostfritt stål med 4 st krokar från Beslagsboden.
Innan designen kom in i våra hem användes krokar enbart för att hänga upp något på. Funktionen var allenarådande. Idag utgör krokarnas form och färg tillsammans med funktionen en viktig del av inredningen. Beslagsboden har tagit fasta på detta!
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B1064 |
| Bredd | 310 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Material | Mattborstat Rostfritt Stål |
| Produkttyp | Fyrkrok |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 31 mm |
| EAN-nr | 7391447040487 |

