Handdukskrok Beslagsboden B1092 Rostfri
Rek. pris 72 kr
64 kr
Se priset!

B1092 Rostfri
64 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Enkelkrok i mattborstat rostfritt stål. Självhäftande.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B1092 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 45 mm |
| Utsprång | 32 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Rostfri |
| Tillverkarens Art.Nr. | B1092 |
| Höjd | 45 mm |
| EAN-nr | 7391447042702 |


