Handdukskrok Beslagsboden B23
Lägsta totalpris 86:-
fr.43 kr/stutvalda påKampanj
Välj variant

B23
2 st / 86 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Enkelkrok från Beslagsboden i olika färger och storlekar.
Innan designen kom in i våra hem användes krokar enbart för att hänga upp något på. Funktionen var allenarådande. Idag utgör krokarnas form och färg tillsammans med funktionen en viktig del av inredningen. Beslagsboden har tagit fasta på detta!
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B231B |
| Bredd | 29, 34, 35 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| Typ | Enkelkrok |
| Djup | 35, 42 mm |
| Höjd | 29, 34 mm |

